Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey / Yozgat Aydıncık

Orjinalini görmek için tıklayınız: BlackBerry Q10 Türkiye'de müşterileriyle Buluşuyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
490x340_Q10.jpg%5D

Teknolojinin en yeni trendlerini ve cihazlarını kullanıcılarıyla tanıştıran Türkiye Cumhuriyeti'nin yenilikçi mobil operatörü Avea İletişim AŞ , şimdi de Black berry10 işletim sistemiyle çalışan akıllı cep telefonu serisinin yepyeni temsilcisi BlackBerry Q10’u aylık 33 YTL'den başlayan fiyatlarla meraklılarıyla buluşturuyor.

Piyasaya çıktığı birinci günden itibaren global olarak ve T.C'de çok büyük ilgi ve beğeni ile karşılanan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyenlere Avea , siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanında 4 ayrı teklifiyle kişiye özgü paketlerini oluşturma ve seçme özgürlüğü de sunuyor. Avea müşterileri ister internet paketi içinde ayda 78 YTL'ye; isterlerse herşey dahil paketiyle 123 TL'ye, ister tarifeye ek ayda 33 YTL'ye ya da 250 MB internet hediyesiyle birlikte 1.999 YTL peşin fiyatına alabilecekler, kampanya için Avea İletişim Blackberry Q10 internet sayfasını gözden geçirebilirsiniz.


Blackberry Q10 Akıllı telefon cezbedici tasarımının yanında içinde barındırdığı teknik özellikleriyle de akıllı cihaz deneyiminde yeni bir çığır açıyor.

Qwerty özellikli keyboardu, 3.1 inç dokunmatik ekranı , çift çekirdekli 1500MHz işlemci gücü ile çok daha konforlu ve pratik bir cep telefonu yaklaşımı getiren Blackberry Q10, gün içerisinde iş takibini de oldukça kolaylaştırıyor. Blackberry Q10’un 8Mega Pixel kamerası ise otomatik fokuslanma özelliği yanında gündüz dış ortam ve iç mekan fotoğraf ve film çekimlerinde gece saatlerinde ise az aydınlık çekimlerinde büyük rahatlık sunuyor.