Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey / Yozgat Aydıncık

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nokia Ailesi'nin Yeni Cep Telefonu Lumia 520 Piyasalarda!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
16650_lumia_52_xlarge.jpg

Avea, Nokia Lumia ailesinin en eğlenceli versiyonu Nokia Lumia 520 yi birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve tarifeye ek ayda 0 TL'den başlayan fiyatlar ile kullanıcılarıyla buluşturuyor.


İnnovasyonun son sınırlarını cep telefonu ve akıllı cihazları müşterileri ile buluşturan Avea İletişim AŞ; Nokia Lumia ailesinin Türkiye çapında merakla beklenen eğlenceli ve akıllı üyesi Nokia Lumia 520'yi birbirinden avantajlı 4 farklı kampanya teklifi ile bugünden itibaren meraklılarının beğenisine sunuyor.

Avea'nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç. Cihaz Kampanyası bünyesinde Avealılar, Nokia lumia 520 telefonuna isterlerse tarifelerine ek ayda 0 TL'den başlayan fiyatlarla ve ilk üç ay 100MB internet kullanım hediyesi ile, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB mobil internettekliflerden herhangi biriyle, ya da 1000 dakika+1000SMS+2GB'lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Piyasadaki en uygun fiyatlı Windowsphone olarak dikkat çeken Nokia Lumia 520'yi peşin fiyatına 599TL ödeyerek satın almak isteyen Avea müşterilerine ise 3 ay boyunca 250 MB internet kullanımı hediye ediliyor.

Nokia Lumia 520, 4" ultra duyarlı dokunmatik geniş ekranı ve ayrıca renkli kapak özelliğiyle göz dolduran şık tasarımının yanında barındırdığı teknik özellikleriyle de akıllı telefon deneyiminde eğlenceli bir dönemin habercisi olmaya aday. Nokia Lumia Ailesi'nin akıllı çekim özelliğine sahip beş mega pixel benzersiz kamera teknolojisinin yanında barındırdığı birçok lens ve uygulama ile en keyifli anları en özel fotoğraf karelerine dönüştürüyor. 1000 Mhz 2 çekirdekli işlemcisinin yanında, sahip olduğu mix radyo özelliği sayesinde 12 milyon şarkıya ücretsiz ulaşılabiliyor. Avea İletişim AŞ, ayrıca navigasyon* özelliği ile de eğlenceli bir akıllı telefona uygun fiyatlara sahip olma fırsatları sunmaktadır.

*Akıllı telefonun satın alındığı ülkedeki harita bilgileri üzerinden voice navigasyon servisi de kullanılabiliyor.