Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey / Yozgat Aydıncık

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aydıncık Kaymakamı Nesim Işık Görevine Başladı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
nesim_ışık_aydıncık_kaymakamı.jpg

Aydıncık ilçesinde görev yapan Kaymakam Vekili Coşkun Öztürk'ün yerine Kaymakam Vekili Nesim Işık atandı. Aydıncık ilçesinde vekâleten görev yapan Coşkun Öztürk, Kaymakamlık kursuna katılmak üzere ilçeden Ocak ayının ilk gününde ayrıldı. Aydıncık Kaymakamlığı'na ise Kaymakam Vekili Nesim Işık atandı.

Nesim IŞIK Kimdir?

İlçemiz Kaymakamı Nesim IŞIK 1984 yılı İstanbul doğumlu olup, aslen Siirtlidir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu.2011 yılında Iğdır Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliğine intisap etti.

Zonguldak Alaplı ve Ankara Şereflikoçhisar ilçelerinde Kaymakam refikliğini tamamladıktan sonra Balıkesir Manyas Kaymakam vekilliği görevinde bulunmuştur. İngiltere Portsmouth Üniversitesi Kamu Yönetimi alanı yüksek lisans mezunudur. 08.01.2014 tarihinden bu yana Aydıncık Kaymakam Vekili unvanıyla görevine devam etmektedir.

Kaymakam Nesim Işık daha önce Zonguldak Alaplı,Ankara Şereflikoçhisar ,Balıkesir'in Manyas ilçelerinde kaymakamlık görevini yürüttüğünü ifade eden Işık, Aydıncık 'ta görev yapacak olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Işık, Aydıncık'ın ekonomik ve sosyal anlamda gelişmesi ve kalkınması için, İnşallah hep birlikte burada güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum." dedi.Haber: Necati Yalçın - Aydıncık'ın Sesi Gazetesi