Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey / Yozgat Aydıncık

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aydıncık Kaymakamı Işık Köylerde İncelemelerde Bulundu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Aydıncık Kaymakamı Nesim Işık, beraberindeki heyetle Hacıilyas, Kızılcakışla, Kırımoluk ve Kıyıkışla köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretlerinde köylülerle sohbet eden Işık, muhtarlardan köylerin genel durumu hakkında yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler almak için köy ziyaretlerinde bulunduklarını söyledi.

Köyleri tanımak ve ihtiyaçlarını yerinde görmek için gezdiklerini ifade eden Işık, şunları kaydetti:

"İlçemize bağlı bulunan Hacıilyas, Kızılcakışla, Kırımoluk, Kıyıkışla köylerini ziyaret ederek vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın sorunları varmı, yokmu diye düzenli olarak ziyaretlerinde bulunuyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde köylülerimize devletin tüm birimleri ile köylülerin yanında olduğunu göstermek ve vatandaşın sorunlarını yerinde incelemek için köy gezileri düzenliyoruz. Daire amirlerimizle gittiğimiz köylerden birinde herhangi birinde sorun var ise çözümü konusunda ne yapmamız gerekli ise onu ele alıyoruz."

Kaymakam Işık'ın köy ziyaretlerinde, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Engin, Yazı İşleri Müdürü Osman Türker, Müftü Dursun Sarı, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Yücel Çelik ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Demet Çavdar Armağan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet Keskin de hazır bulundu.Haber: Necati Yalçın