Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
Neden mi İstemiyorum Kimseyi
Suskun pRéns
yusuftknv
Forum Yöneticisi

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:641
Rep Puanı: 71
Üye Olma Tarihi
22.12.2011
Neden mi İstemiyorum Kimseyi
Birini Sevdim Ben , Hemde Çook ..Hayaller Kurdum Onunla , Gelecek Olan Günleri .Hep Sevecekti Beni Ve Bende Onu .Biz'e Ayrılık Hiç Uğramayacaktı .İşe Gittiğinde Bile Beni ÖzLeyecek Beş Dakika Bensiz Duramayacaktı .O Ve Benden Başka Kimse Olmayacak Hayat Önceliklerimizde Biz Ve Bize Dair Şeyler Olacaktı.Hayatımızın Her Anında Büyüyecekti Sevgimiz.Ölüm Bile İkimizin Olacaktı.O Bir Gün Ölürse Ben , Ben Ölürsem O Gelecekti Arkamdan Beş Dakika Düşünmeden .Dünya İki Kişilik Olmasada Onun İçinde Benim İçinde İki Tek Kişi Yaşayacaktı.Birinci Ve İkinci Tekil Şahıslar Unutulmuştu Bizde.Yapamazdk Biz Birbirimizsiz , Olmazdı, Olamazdı .Ama Oldu. .Günler Geçtikçe , Belki Daha Çok Sevdik Birbirimizi Söylediğimiz Gibi Sevgi Zirvede Yaşadı Bir Süre .Sonra Başladı Bir Düşme .İnişLer ÇıkışLar Gittikçe Arttı. En Küçük Tartışmalarda Bile Kızabilir Olduk Birbirimize ..Kıskançlığımız Hayatın İki Kişilik Olduğu Hevesimiz , Hayatın Bizden İbaret Olduğu Düşüncemiz Kayba Uğrattı Bizi . Günden Güne Yok Oldu , Yok Olduk .İlk Başlarda Ben Onu Kaybettim , Sonra O Beni.Yada Önce O Beni , Sonra Ben Onu . Yavaş Yavaş Ayrılığın Sessizliği Çöktü Üstümüze .Biz Kalktı Ortadan Ve Aldı Şahıslar Yerini .Her Sabah Uyandığında Nadir Gelir Oldum Aklına , Her Akşam Sevgi Sözcükleriyle Uyutulan Yüreğim Aşk 'a Uyutulur Oldu.Yapmacık Hareketler Çoğaldı İçten İçe‘ Seni Seviyorum ‘ Demek İçin Bile Düşünür Olduk .Kurduğumuz Hayallerin Gerçek Olmayacağı Gerçeği Bir Tokat Gibi Çarptı Yüzlerimize .Belki İstemedik Ayrılığı , Tüm Bunlara Rağmen Denedik Eskisi Gibi Olmayı .Azalan Ve Tükenmeye Yol Alan Sevgimizi Çoğaltmaya Çalıştık . Oda Bende Sevmeye Uğraştık.Ama Olmadı. Gittikçe Yordu Bu Uğraşmalar Bizi.Her Geçen Gün Çirkinleştik Birbirimizin Gözünde , Beğenmez Olduk ,Eksik Görür Olduk .Ve Beklenen Son Geldi , Bitişimizi İzledik . Ne O Devam Diyebildi Ne Ben .İkimizde Biliyorduk Bir Şeylerin Tükendiğini .Ve Bitmesi Gerektiğini .Bitti .Şimdi kimseyi istemiyorum Hayatımda , Korktuğumdan Değil Yada Sevemeyeceğimden .Ben Onda Kalsın İstiyorum ‘ A Ş K’ .Onunla Hatırlamak İstiyorum Kurduğum Onca Hayali .Olmasada Ve Olmayacak Olsada , Hatta O‘ Özel ’ Kalsın İstediğimden.Dudaklarım Onda , Ellerim Ellerinde Ve Bedenimin Sıcaklığı Onun Bıraktığı Gibi Kalsın.Hayat Onda Kalmasın Ama ‘ Yaşanmışlık’ Onda Kalsın İstediğimden .Yeni Birileri mi ? Tercihim Yalnızlık Değil Elbet , Ama Yeniden ’ Demeye Yok İstek...

01.07.2012, Saat:01:01
Website Alıntı Yap

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi

23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2024
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.