Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
Yozgat'ın gururu Türkiye'nin umudu : Rıza Kayaalp
Kurucu&Yönetici
Yonetimv
Site Kurucusu

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,707
Rep Puanı: 24
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Yozgat'ın gururu Türkiye'nin umudu : Rıza Kayaalp
rizakayaalp.jpg

3 milli güreşçisi 2012 Londra Olimpiyatları'na katılan Yozgat'ta, cadde ve sokaklar sporcuların fotoğraflarıyla süslendi

ATA SPORU
İlk olarak 1948 Londra Olimpiyatları'nda milli güreşçiler Celal Atik ve Nasuh Akar sayesinde adını duyuran Yozgat, şimdi de Yozgat Güreş Eğitim Merkezi'nde yetişen güreşçilerden altın madalya bekliyor. Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzsan Güneşer, yaptığı açıklamada, Yozgat'ın ata sporu güreşe verdiği destek sayesinde şampiyonalarda adından söz ettirdiğini söyledi.
YOZGAT'IN 3 YİĞİDİ
Yozgat Güreş Eğitim Merkezi olarak 2012 Londra Olimpiyatları'na 3 sporcu gönderdiğini vurgulayan Güneşer, ''Olimpiyatlarda 5 Ağustos'ta güreşler başlıyor. Yozgat'tan Nasuh Akar, Celal Atik, Necmi Gençalp gibi isimler dünya, Avrupa ve olimpiyat şampiyonluğu almış sporcularımız. Yozgat'ın hedefinde hep şampiyon yetiştirmek oldu. 2012 Londra Olimpiyatları'nda da Yozgat Güreş Eğitim Merkezimizde yetişen 3 sporcuyla Türkiye'yi temsil edeceğiz." dedi.

TÜM İLLERDE AFİŞLERİ ASILI
Güneşer, "60 kiloda Rahman Bilici, 66 kiloda Atakan Yüksel ve 120 kiloda Rıza Kayaalp Türkiye'yi temsil edecek. İnşallah bu 3 sporcumuz kendi alanlarında şampiyon olarak Ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çektirecekler. Bu 3 sporcunun olimpiyatlara katılması bizim için gurur verici" dedi. Güneşer, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın tüm illere sporcularının afişlerini gönderdiği ifade ederek ''Bize bu 3 sporcumuzun pankartları gönderildi. Biz de şehrimizin değişik yerlerine astık. Bu sporcularımızdan olimpiyatlarda madalya bekliyoruz'' şeklinde konuştu.

Haber: yozgathaber.com.tr

31.07.2012, Saat:16:54
Website Alıntı Yap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Yozgat Testi Kebabı ve Arabaşı Türkiye'nin Lezzet Haritasında Yonetim 0 3,565 14.08.2012, Saat:15:46
Son Yorum: Yonetim
Yozgatta Esnafın Umudu Bayram Yonetim 0 2,129 14.08.2012, Saat:15:41
Olimpiyatlarda İlk Madalyamız Yozgatlı Rıza Kayaalp'ten Yonetim 0 3,599 06.08.2012, Saat:23:17

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi

23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2024
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.