Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
Yozgatspor Gümüşhaneye Moralli Gitti
Kurucu&Yönetici
Yonetimv
Site Kurucusu

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,707
Rep Puanı: 24
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Yozgatspor Gümüşhaneye Moralli Gitti
yozgatspor.jpg

Perşembe günü Bolu deplasmanında oynanan karşılaşmada alınan 2-1’lik galibiyet ile Ziraat Türkiye Kupası’nda Boluspor’u eleyen Yimpaş Yozgatspor, Bolu-İstanbul-Trabzon güzergahından Gümüşhane’ye giderek dün gece saat 03:00’de konaklayacağı otele giriş yaptı. Kafile dün öğleden sonra başlanıp, bugün sona erecek çalışmalar ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Yimpaş Yozgatspor Teknik Direktörü Galip Gündoğdu, Boluspor karşılaşmasından alınan 3-2’lik galibiyetin önemli bir başarı olduğunu belirterek şöyle konuştu; “Bolu deplasmanında zor bir maç oynadık. Karşılaşmanın ilk yarısında tutuk bir oyun sergiledik. Bu da yine rakibi gözümüzde gereğinden fazla büyütmemizden kaynaklandı. Soyunma odasına 1-0 mağlup olarak girdik. Ancak karşılaşmanın ikinci yarısında bu hatanın farkına vardık. Oyuna hakim olduk, bulduğumuz pozisyonları değerlendirerek attığımız iki gol ile karşılaşmayı galibiyet ile tamamladık ve kupa yarışında bir üst tura geçtik. Gümüşhane deplasmanında da zor bir karşılaşma bizi bekliyor. Ancak, Boluspor galibiyetinden aldığımız moral, güç ve motivasyon ile sahaya galibiyet için çıkacak, inşallah evimize 3 puan ile döneceğiz. Kadromuzda sakat ve cezalı futbolcumuz yok ve bu durum bizim için büyük bir avantaj”.

İLERİ

29.09.2012, Saat:16:22
Website Alıntı Yap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Yozgatspor'da Durmak Yok Yonetim 0 2,088 19.06.2013, Saat:20:59
Son Yorum: Yonetim
Yozgatspor Rövanşı Aldı Yonetim 0 2,181 21.01.2013, Saat:11:35
Son Yorum: Yonetim
YozgatSpor 1 - Beylerbeyi 0 Yonetim 1 2,678 24.09.2012, Saat:21:22
Son Yorum: yusuftkn

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi

23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2024
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.