Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Yazan: Admin
Yorum Sayısı: 0
Okunma Sayısı: 1655
Eğitim Uçağı Düştü : 1 Ölü
Kurucu&Yönetici
Adminv
Site Kurucusu

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,703
Rep Puanı: 24
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Eğitim Uçağı Düştü : 1 Ölü
ankaraesenboauakdt.jpg

Ankara ‘da Esenboğa Mahallesi semalarında eğitim uçuşu yaparken enerji nakil hattına takılan C 170 tipi uçak bir evin bahçesine düştü. Esenboğa Havalimanı civarında uçan uçağın çarpmanın etkisiyle alev aldığı ve uçakta bulunan 1 öğrencinin öldüğü belirtildi. Uçağın pilotu yaralı olarak kurtarıldı.

İstanbul Havacılık Kulübü’ne ait C 170 tipi tek motorlu eğitim uçağı, enerji nakil hatlarına çarpmasının ardından Esenboğa Mahallesi’nde bir evin bahçesine düştü. Uçakta eğitim gören 25 yaşındaki Anıl Tüccar adlı öğrenci, çarpmanın etkisiyle alev topuna dönüşen uçakta can verdi. Uçağın pilotu 47 yaşındaki Hakan Ertan ise yaralı olarak kurtarıldı. Çevredeki vatandaşların yardımıyla sıkıştığı yerden çıkarılan pilot Hakan Ertan ‘ın ilk müdahelesi olay yerinde yapıldı. Yaralı pilot ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri öğrenci Anıl Tüccar ‘ın cesedini uzun süren uğraşların ardından sıkıştığı yerden çıkardı. Eğitimde vefat eden Anıl Tüccar ‘ın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu ‘na kaldırıldı.

C 170 tipi uçağın elektrik tellerine takılarak bahçesine düştüğü sırada odun kesmekte olan evin sahibi, yaşanan olaydan dolayı büyük üzüntü duyduğunu ve alev alan uçakta eğitim gören öğrenciyi kurtamamanın derin acısını yaşadığını belirtti.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı

Kaynak: Haber

30.09.2012, Saat:02:51
Website Alıntı Yap

Tarih: 20.06.2018, 21:42
www.kumbetova.com/net/org
23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2017
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.