Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
Köprüde kaza yapan sürücü aşağı atladı
Suskun pRéns
yusuftknv
Forum Yöneticisi

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:641
Rep Puanı: 71
Üye Olma Tarihi
22.12.2011
Köprüde kaza yapan sürücü aşağı atladı
kopru-kaza-intihar.jpg

Boğaziçi Köprüsü Anadolu Yakası istikametinde saat 11:00 sıralarında meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti:

34 TB 0905 plakalı BMW marka otomobil sürücüsü Kenan Aktaş(30), köprü üstünde korkuluklara çarparak kaza yaptı.

Kaza sonrası Aktaş, kendisine yardıma gelen bir motosikletlinin gözleri önünde korkuluklara çıkarak köprüden aşağıya atladı. İhbar üzerine polis ekipleri, hem köprü üstünde hem de denizde arama çalışmaları başlattı. Ancak Aktaş'a ulaşılamadı.

Yaşananlara tanıklık eden motosiklet sürücüsü yaşanan olayı şöyle anlattı : Seyir halindeyken önümdeki otomobilin bariyerlere çarparak kaza yaptığını gördüm. Yardım etmek için durup otomobil sürücüsünün yanına gittim.

Kazada airbag patladığı için korna durmadan çalıyordu. Sürücü dışarıya çıkmış tedirgin bir hali vardı. Bende bir şey olmaz aküyü çıkarırsak korna susar dedim. O da tamam deyince aracın kaputunu açmaya çalıştım. Tam bu sırada kafamı kaldırdığımda otomobil sürücüsünün korkuluklara çıkıp kendini biranda aşağıya bıraktığını gördüm" dediği öğrenildi. Beşiktaş Dikilitaş'ta market işletmeciliği yapan Aktaş'ın intihar etmek için köprüye geldiği otomobilin abisi Hikmet Aktaş'a ait olduğu belirlendi. Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor. (DHA)

05.11.2012, Saat:22:54
Website Alıntı Yap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
2012 Personel Alımı Yapan Kurumlar yusuftkn 3 5,266 11.01.2012, Saat:23:23
Son Yorum: Yonetim

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi

23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2024
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.