Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...


AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Yazan: Admin
Yorum Sayısı: 0
Okunma Sayısı: 1486
Webmaster İhtiyacı
Kurucu&Yönetici
Adminv
Site KurucusuDurum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,703
Rep Puanı: 24
Şehir: İstanbul
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Webmaster İhtiyacı
Webmaster işleri ve webmasterler günümüzde oldukça yaygınlaştılar. Özellikle 2012 dönemlerinin başlarında web site kurumu mecburiyeti işin içerisine girince ilgili firmalar yetersiz kalınca yeniden eleman yetiştirmek zorunda kaldılar. Günümüzde webmasterler ile işi olmayan hemen hemen hiçbir kurum kalmadı. Çünkü gün geçtikçe yaygınlaşan sanal hayat buna biraz da mecbur bıraktı. Pazarın tamamen olmasa da büyük bir kısmı artık internet üzerinden yapılmaktadır. Bu da haliyle webmasterlerin işinin yoğunlaşmasına neden oluyor.

Bir web sitesi hakkında bütün ince detayları düşünerek, ziyaretçinin dikkatini çekebilecek tasarımlar yaparak, ince işçilik gerektiren kodlama işlemlerini yaparak, müşterilerine sunan webmasterler, firma sahiplerinin oldukça işine yarıyor. Tabi ki bu sadece firmalar ya da kurumsal işyerleri için geçerli değildir. Aynı zamanda bireysel olarak internet üzerinden kendinin ya da kendine has bir şeyin tanıtımını yapmak isteyenler mecburi olarak web sitelerine müracaat etmek zorundadırlar.

Ayakkabıdan, konfeksiyona, ev ihtiyaçlarından elektroniğe varıncaya kadar internet sektöründe istediğiniz dalı artık bulabiliyorsunuz. Daha önceleri daha çok özel olarak hazırlanan siteler vardı internette. Chat, sohbet, müzik dinleme gibi daha çok özel alana giren siteler. Ancak dünya ticaretinin teknoloji odaklı çalışmalara başlamasıyla, bu işin rengi de oldukça değişti. Eskisi gibi neredeyse eski tip paylaşım sitelerinin bulunmadığı bir döneme girildi ve işler tamamen ticaret boyutuna döküldü. İşi özelde yapanlar da artık kendi siteleri üzerinden para kazanma arayışları içine girdiler.

Bütün bu nedenlerden dolayı webmasterlerin işi yoğunlaşırken, teknolojinin hızla büyümesi web işlemlerinin de değişmesine neden oldu. Seo kurulumu, Google optimizasyonları gibi birçok konunun da gündeme gelmesiyle webmasterler ve webmaster araçları daha fazla aranmaya başladı. İlerleyen zamanlarda bu artış daha bir yükseleceğe benziyor.


16.12.2012, Saat:19:24
Website Alıntı Yap


Tarih: 21.07.2018, 04:56
www.kumbetova.com/net/org
23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2017
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.