Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...


AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Mavera Evleri Kur'an Kursu Açıldı Admin 0 1,155 05.01.2014, Saat:16:41
Son Yorum: Admin
Yozgat’ta Bilal Şahin Külliyesi Hizmete Açıldı yusuftkn 0 1,843 06.07.2013, Saat:23:24
Son Yorum: yusuftkn
Yozgat Meydanında Obezite Satandı Açıldı Admin 0 1,298 29.09.2012, Saat:16:32
Son Yorum: Admin
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Yazan: Admin
Yorum Sayısı: 0
Okunma Sayısı: 2810
Tekzen'in Yozgat Şubesi Açıldı
Kurucu&Yönetici
Adminv
Site KurucusuDurum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,703
Rep Puanı: 24
Şehir: İstanbul
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Tekzen'in Yozgat Şubesi Açıldı
Türkiye'nin önemli yapı market mağazalarından Tekzen Yozgat Mağazası düzenlenen törenle açılışının yapılmasıyla birlikte tüketicilerin akınına uğradı. Tekzen Yapı Market Mağazası'nın Çapanoğlu Kentpark tesisleri karşısındaki mağazasının açılış törenine Yozgat valisi Abdülkadir Yazıcı, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer ile birlikte seçkin bir davetli topluluğu ile müşterileri katıldı.

Mağazanın açılışında konuşan Vali Yazıcı, Tekzen markasının herkes tarafından bilinen bir marka olduğunu hatırlatarak, bu tip mağazaların Yozgat'ta açılmasıyla önemli bir eksikliğin daha giderilmiş olduğunun altını çizdi. Vali Yazıcı, daha önce bu tip ihtiyaçlarının bir bölümünü daha ucuza karşılayabilmek için diğer illere gitmek zorunda kalanların, bundan sonra buradan temin edebileceğini bildirdi.

Açılış sonrasında Tekzen Genel Müdürü Mert Öneren Vali Yazıcı ve Belediye Başkanı Yusuf Başer ile birlikte diğer davetlilere mağazayı gezdirip bilgiler verdi. Tekzen'in bir yapı market olarak, ev geliştirme merkezi olduğunu bildiren Öneren, Türkiye’deki ilk yapı market olan Tekzen'in ilk olarak Götzzen olarak Alman sermayesi altında kurulduğunu, daha sonra Tefken sahiplerinden Murat Gigin’in girişimleriyle Tekzen’e dönüştürüldüğünü ifade etti. Önce büyük şehirlerde daha sonra da Anadolu’ya yayılmakta olan Tekzen'in Yozgat ile birlikte 44 ilde 92 mağazasının bulunduğuna dikkat çeken Öneren, ''Tekzen’e gelen müşteri eviyle ilgili her şey için gelebilir. Evde tamirat, dekorasyon, aydınlatma, klima, ısıtma sistemleri yine evde tamiratta kullanabilinecek makine ve aksesuarları, aracı varsa bir sıkıntısı varsa buradan temin edebileceği tüm yedek parçalar ev gereçleri mutfakta kullandığımız bütün gereçler bizde mevcuttur, yine çok uygun fiyatta buzdolabı, çamaşır makinesi, çok önemli bir departman panel mobilya dediğimiz ahşap ve mobilya departmanımız, bir evi döşeyebileceğiniz bir mobilyaya sahibiz. Bunlar demonte mobilya, panel mobilya olduğu gibi koltuk, kanepe, TV ünitesi, hazır mutfak, ayrıca bütün mutfak malzemeleri davlumbazdan tutun ocaklara kadar bir çok ürünü bulabilir. Evinin bir çok şeyini tamamına yakınını Tekzen’den döşeyebilir. Halısını alabilir, boyasını yapacaksa boyasını alabilir, banyosu için, banyo dolabından tutun, küvetinden, jakuzisinden, seramiğinden her şeyi bulabilir'' dedi.

Gıda konusunda da organik ürünleri tercih ettiklerini vurgulayan Genel Müdür Mert Öneren, şunları kaydetti:''Yiyecekte aslında organik gıda bulabilir. Gerçek organik gıda bulabilir, bizim şirketimizin sahibi aynı zamanda Tema Vakfı üyesi ve kurucularındandır. Kendisin ticari olarak da bal üretmektedir, keçi sütünden peynir üretmektedir, 60-70’e yakın ürün üretmektedir. Bunların bazılarını biz mağazamızda sergiliyoruz, bu aslında bizim sosyal sorumluluk kapsamında yaptığımız bir şey. Çok uygun fiyatlarla gerçek organik olan bal bulabilirsiniz.''Tekzen'in bir çok ürünü alıp, sattığını bildiren Öneren, ''Üreticisinden alıyor dolayısıyla arada başka bir zincir olmadığı için tüketicisine uygun fiyatla satıyor. Bir çok ürünü de kendisi ürettiriyor. Bu çok önemli, bizim yaklaşık 3 bine yakın ürün kendi düşüncelerimizle oluşturulmuş, yurt dışındaki üreticilere ürettirdiğimiz ürünler. Kendi markalarımız var Şef gibi, Maestro gibi Tekzen Home gibi bunları kendimiz ürettiriyoruz, kendimiz dizayn ediyoruz, ambalajlarını çiziyoruz, buralarda çok çok daha uygun fiyatlara oluyor'' diye konuştu.

Tekzen’in bir özelliğinin de hızlı bir şekilde mağaza içerisinde ürünleri geliştirebilmesi olduğuna dikkat çeken Genel Müdür Öneren, açıklamasında şunları kaydetti: ''Bugün 5-6 bin civarında ürünle mağazamızı açıyoruz ama bu birkaç ay içerisinde hemen 9-10 bine çıkacak. Sezon geldiği zaman bir kısmı yine değişecek hızlı ürünler hemen değişecek, müşteri ne kadar bize hızlı ziyarette bulunursa haftada bir, ayda bir sürekli ürünlerin değiştiğini görecektir. Yozgat’ta biz işlerimizin çok iyi olacağına inanıyoruz, böyle bir altyapıyı gördük, çevreyi gezdik zaten bilindiği gibi siz Sivas’ta, Kayseri’de, Çorum’da da varız. Yozgat’a daha önce gelmemiz gerekiyordu, bir miktar yer sıkıntımız vardı, yeri ancak bulabildiğimiz için biraz daha geç geldik buraya. Yer bizim için en önemli etkenlerden biri, müşterilerimizin rahat alış veriş yapabileceği 2 bin metre kareye kadar bir alan bulabilmek gerekiyor, bunu her yerde de bulamıyorsunuz. Tek kat, tavan yüksekliği malın yüklenip indirilebileceği rahatlık, giriş çıkışların rahatlığı bizim için önemli. Burası iyi oldu Yozgat halkı için iyi ürünlerle geldik, onların ceplerine avantaj sağlamak için gedik, bilindiği gibi sektörde devamlı 12 taksit yapan sadece Tekzen’dir. 50 lirayı geçen her ürününüzü 12 taksit alabilir ve bir kuruş ekstra ödemezsiniz, bu tip özellikleri var, her zaman kampanyalarımız oluyor, internetten satışımız var, bu mağazamın büyüklüğüne göre yaklaşık 10 bine yakın ürün sergiliyor olacağız. Fakat bizim ürün gamımızda 35-40 bin tane ürün var, bunların birçoğu internette. Bu nedenle müşterimiz internete de girip baktığı zaman 3 gün içerisinde aldığı ürün teslim edilir.''

Haber: Yozgat İleri Gazetesi


12.01.2013, Saat:13:01
Website Alıntı Yap


Tarih: 20.06.2018, 04:49
www.kumbetova.com/net/org
23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2017
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.