Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...


AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Yazan: Admin
Yorum Sayısı: 0
Okunma Sayısı: 2370
3D her yerde
Kurucu&Yönetici
Adminv
Site KurucusuDurum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,703
Rep Puanı: 24
Şehir: İstanbul
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Bilgi  3D her yerde
Günler geçtikçe yenilikleriyle yayılmayı başaran 3d uygulaması artık her yere imzasını atıyor. Çeşitli uygulamalarla birlikte her teknolojinin ilerlemesinde büyük roller oynuyor. Neredeyse her aktivitenin içinde bulunan 3D uygulaması kullanıcıların keyiflerini iki katına çıkarmayı başarmaktadır. 3D her yerde olmasına rağmen, 3D oyunlardan vazgeçemeyen oyun severler çeşitli yerlerden oyun oynamayı sürdürüyorlar. Kısaca belirtmek gerekir ise 3D uygulamaları artık ev içinde değil, tüm alanlarda kullanılabiliyor.Çeşitli teknoloji harikası aletlere yerleştirilen 3D sistemiyle daha mutlu anlar yaşamamızı sağlayan cihazlara örnek verecek olursak; Profesyonel Fotoğraf Makinelerinde bulunan 3D uygulamasıyla hiçbir eklentiye gerek duymadan istediğiniz yerin fotoğrafını ya da videosunu 3D şeklinde çekebilirsiniz.

Artık çoğu insanın masaüstü bilgisayar yerine elinde bulunan dizüstü bilgisayarların farklı modellerinde 3D uygulaması bulunmaktadır. Üç boyutlu sistemin çalışması için gözlük yardımıyla Polarizasyon tekniği ile çalışmaktadır. Eğer siz, masaüstü bilgisayara sahipseniz ve bilgisayarınız özelliklerinden memnunsanız, 3D uygulamaları için üretilen PC monitörleri ile oynadığınız 3d oyunları, izlediğiniz filmleri daha güzel bir şekilde oynayabilir veya izleyebilirsiniz.


3d-asfalt-krali-thm2.jpg


PC monitörleri dışında evde bulunan normal TV’lerin çoğu günler geçtikçe 3D uygulamalı TV’lere geçilmektedir. 3D’nin her yerde olması en çok oyun severler için ön plana çıkmaktadır. Oyun oynayanlar için 3D uygulaması oyunlar için biraz geç kalmış olsa da güncel olarak çıkardığı oyunlar ile geçmişi unutturmaktadır. Çeşitli gözlük ve grafik kartlarıyla oynanabilen 3D oyunlar, CD veya internet üzerinden olan oyunlarda bile özel bir monitör sayesinde artık gözlüksüz bir şekilde oynanabiliyor. Her geçen gün 3D oyun grafikleri artan ülkemizde, oyun severlerde bir o kadar artmaktadır.

Oynadıkları her oyunu büyük bir zevkle takip eden kişiler, üç boyutlu sistemdeki oyunları da takip etmektedir. Unutmayalım ki, sadece gözlükle ya da özel bir monitörle 3D oyun oynanmamaktadır. Yeni çıkan yüksek grafikli, çözünürlükle oyunlar 3D kategorisinde yer almaktadır ve internet üzerinden oynanabilen oyunlarda mevcuttur.
Sizde internet üzerinden çeşitli 3D oyunlar oynamak istiyorsanız www.3doyunlar.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Her yaşa uygun eğitici, aksiyon gibi bol kategorisi bulunan bu web sitede zevkli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca sitede bulunan kalite ve güven sayesinde oyunlar hakkında görüşlerinizi, yorumlarınızı sunabilirsiniz. 3D’li oyunları ve 3doyunlar.com’u takip etmeyi unutmayın.3d araba oyunları kategorisinde en güzel oyunları bulabilirsiniz.19.01.2013, Saat:00:53
Website Alıntı Yap


Tarih: 12.05.2021, 20:57
www.kumbetova.com/net/org
23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2017
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.