Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
Boğazlıyan Emniyeti'nden Bilgilendirme Toplantısı
Suskun pRéns
yusuftknv
Forum Yöneticisi

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:641
Rep Puanı: 71
Üye Olma Tarihi
22.12.2011
Star  Boğazlıyan Emniyeti'nden Bilgilendirme Toplantısı
Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde 'Karayolları Trafik Güvenliği Haftası' etkinlikleri kapsamında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

bogazliyanemniyetindenb.jpg

Boğazlıyan Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, Karayolları Şube Şefi Vedat Sevimli, Boğazlıyan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Hatip, Boğazlıyan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Zekeriya Tuncer, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı. İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, yaptığı konuşmada, trafiğin yayaların, hayvanların ve araçların karayolu üzerindeki hal ve hareketleri olduğunu belirtti.

Trafik Haftası'nın amacı hakkında bilgiler veren Tepe, gerek eğitimlerle gerekse yol kullanıcısına ulaşarak, trafikte riskler ve kurallar konusunda bilinçlendirme yapılarak, özellikle sürücüleri cezalandırmak değil, isteyerek kurallara uyma düzenini arttırmanın amaçlandığını söyledi. Tepe, gerek şehir içi, gerekse şehir dışı yollarda trafik düzenini ve akışkanlığını sağlamak, güvenli bir trafik ortamı sağlayarak trafik kazalarını önlemek, sonucundaki ölüm-yaralanma ve maddi kayıpları azaltmanın öncelikli hedefleri olduğunun altını çizdi.

06.05.2013, Saat:20:37
Website Alıntı Yap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Boğazlıyan'da Koruma Kurulu Toplantısı Yapıldı Yonetim 0 2,127 14.12.2012, Saat:20:23
Son Yorum: Yonetim

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi

23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2024
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.