Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
Yozgat'ta 3 Bin Fidan Dikildi
Kurucu&Yönetici
Yonetimv
Site Kurucusu

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,707
Rep Puanı: 24
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Yozgat'ta 3 Bin Fidan Dikildi
yozgathaber.jpg

Semerkand Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Yozgat'ta 3 bin fidan toprakla buluşturuldu.

Yozgat Bozok Eğitim Gönüllüleri Derneği, Bozok Yıldızı Derneği, Karatepe Mahallesini Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği, Cevheri Yardımlaşma Derneği, Eksen İzcilik ve Eğitim Kulübü ve Beşir Derneği nin katılımıyla tüm dünyada kutlanan Semerkand Haftası Yozgat'ta da çeşitli etkinlikler kutlandı.

Semerkand İletişim Merkezi Yozgat Müdürü Emrah Korucu, Semerkand Haftası dolayısıyla bir çok etkinlik düzenlediklerini belirterek, "Bunların başında cami içi ve çevre temizlikleri, kurum ve kuruluş ziyaretleri ile fidan dikimi etkinliği gerçekleştirdik. Bozok Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Yerleşkesine 3 bin adet fidan dikimi gerçekleştirdik. Ağaç dikimine gelen misafirlerimize hoş vakit geçirmeleri için uçurtma şenliği düzenledik. İnşallah bundan sonraki hafta etkinliklerimiz daha kapsamlı yapacağız. Hafta boyunca düzenlediğimiz etkinliklerimize katılarak bize destek veren herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

29.05.2013, Saat:16:46
Website Alıntı Yap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Yozgat Gençlik Merkezi Üyeleri Fidan Dikti Yonetim 0 2,878 26.03.2014, Saat:22:10
Son Yorum: Yonetim
Bozok Üniversitesi, 100 Bin Fidan Dikecek yusuftkn 0 2,098 10.02.2013, Saat:22:12
Son Yorum: yusuftkn

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi

23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2024
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.