Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
Öğrenciler, Kur’an-ı Kerim Ve Ezanı En Güzel Okumak Için Yarıştı
Suskun pRéns
yusuftknv
Forum Yöneticisi

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:641
Rep Puanı: 71
Üye Olma Tarihi
22.12.2011
Star  Öğrenciler, Kur’an-ı Kerim Ve Ezanı En Güzel Okumak Için Yarıştı
Yozgat’ın Boğazlıyan İmam-Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen yarışmada öğrenciler Kur’an-ı Kerim, ezan, ilahi ve şiiri en güzel okumak için yarıştı.

Boğazlıyan Necmettin Yıldız Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen yarışmaya okul müdürü Abdullah Ataş, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Yarışmada jüri üyeleri dereceye giren öğrencileri seçmekte zorlandı. Yarışmada Kur’an-ı Kerim'i güzel okuma dalında Rahman süresinin 25 ayetine kadar olan ayetleri ezberden okuyarak birinci olan Rabia Eroğlu ayakta alkışlandı. Ezan yarışmasında ise Yusuf Uluışık, ilahi okuma dalında Talha Özdemir, yiir okuma dalında ise Beyzanur Süzener birinci oldu.

Okul müdürü Abdullah Ataş, öğrencileri tebrik ederek, gelecek nesillerin dinini en doğru bir şekilde öğrenerek yetişmesinin ülke ve milleti için en büyük kazanç olacağını söyledi.

12.06.2013, Saat:20:00
Website Alıntı Yap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Ezanı Güzel Okuma Kursunu Tamamlayanlara Sertifika Verildi Yonetim 0 2,207 24.03.2014, Saat:22:38
Son Yorum: Yonetim
Yozgatlı Öğrenciler Ankara'yı Gezdi Yonetim 0 1,955 27.05.2013, Saat:20:25
Son Yorum: Yonetim

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi

23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2024
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.