Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
Yozgatspor'da Durmak Yok
Kurucu&Yönetici
Yonetimv
Site Kurucusu

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,707
Rep Puanı: 24
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Yozgatspor'da Durmak Yok
Spor Toto Üçüncü Ligi’ndeki temsilcimiz Yimpaş Yozgatspor iç ve dış transfer çalışmalarına devam ediyor. Yimpaş Yozgatspor Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan, yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. İç ve dış transfer çalışmalarına bu hafta daha da çok ağırlık vereceklerini dile getiren Nurdoğan, ‘’Bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken bir yandan da maddi sorunları çözmek için çaba harcıyoruz’’ dedi.

Kulübe maddi gelir getirmek amacıyla bir çok görüşme yaptıklarının altını çizen Nurdoğan, ‘’Maddi sıkıntılarımızı çözdükten sonra transfer çalışmalarımızı daha rahat bir şekilde yapabileceğiz’’ diye konuştu.

Haber: Yozgat İleri Gazetesi

19.06.2013, Saat:20:59
Website Alıntı Yap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Yozgatspor Rövanşı Aldı Yonetim 0 2,181 21.01.2013, Saat:11:35
Son Yorum: Yonetim
Yozgatspor Gümüşhaneye Moralli Gitti Yonetim 0 2,105 29.09.2012, Saat:16:22
Son Yorum: Yonetim
YozgatSpor 1 - Beylerbeyi 0 Yonetim 1 2,678 24.09.2012, Saat:21:22
Son Yorum: yusuftkn

Hızlı Menü:

1 Ziyaretçi

23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2024
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.