Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...


AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Yazan: dilokullari
Yorum Sayısı: 0
Okunma Sayısı: 1547
Samsung S4'ten Talep Rekoru
Yasaklı
dilokullariv
YasaklıDurum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:6

Şehir: Yozgat
Üye Olma Tarihi
05.07.2013
Samsung S4'ten Talep Rekoru
208ic02.jpg


Samsung’un, smartphone’lara öncü olacak özellikteki en yeni modeli Samsung Galaxy S 4, Android 4 OS'inin en güncel versiyonu olan Andorid 4.2.2 Jelly Bean ile birlikte gelmektedir. Samsung, en yeni ürünü Galaxy S4 ile çıtayı oldukça yükselterek diğer cep telefonu şirketlerinin gücünü bir hayli zorladığı olarak yorumlanabilir. Cep telefonu ekran genişliğini artırarak ve telefona özel yazılımlar yükleyerek Samsung şirketi, son modeli Galaxy S4 ile iphone anlayışından git gide ayrıldığını gösteriyor.
Galaxy S3 tasarımı ile kıyaslandığında Samsung Galaxy S 4 akıllı telefonunun nitelikleri zirveye tırmanmışa benziyor: 5 inç ile oldukça büyük dokunmatik ekran, 1080p ile daha yüksek çözünürlük, 2.600 mAh ile daha uzun şarj ömrü ve 1900 Hz (dört çekirdekli) veya 1.6GHz (8 çekirdekli) telefon işlemcisi ile daha hızlı işlem gücüne sahiptir.
İlk etapta bir önceki tasarıma benzese de, bir tek ölçülerinin artmış olması değil, aynı zamanda daha hafif ve ince olduğu da görülebilmektedir. 136.6mm yüksekliği ve 68.9mm genişliği ile Samsung Galaxy S4’ü hemen, hemen Galaxy Note ile GS3 arası bir yerde konumlandırmak mümkün.
Buğulu Siyah renginde de satışa sunulan Galaxy S4 hoş tasarımına rağmen, görünümü ile yine de diğer diğer markalara ait tasarımların tercihe sunduğu hoş tasarımlı telefonlarla girdiği yarışta biraz daha arka planda durmaktadır.
Ne var ki, Samsung markasının plastik malzeme kullanmasının ardındaki sırrı, cihazın böylelikle çok daha hesaplı ve uzun ömürlü olması ile kısıtlı değil. Samsung Galaxy S4 üretiminde seçilen malzeme sayesinde, 1.920x1.080 px çözünürlüğe sahip 5 inç HD Super AMOLED ekran azami ekran aydınlığında renklerin bir hayli canlı görünmesini sağlamaktadır.
Kısacası Samsung markası; Galaxy markasını zirveye ulaştırmak için gerekli en iyisini yerine getirmiş olduğu söylenebilir.
Bütün dünyada yankı uyandıran bu en yeni ürün akıllı telefona ilk sıradan sahip olmak isteyenler için avea şimdiden galaxy s4 için bir ön sipariş sayfası hazırlamış..


05.07.2013, Saat:09:19
Alıntı Yap


Tarih: 12.05.2021, 20:43
www.kumbetova.com/net/org
23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2017
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.