Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...

AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Yazan: Admin
Yorum Sayısı: 0
Okunma Sayısı: 1840
Harika bir Osmanlı Filmi Fetih 1453
Kurucu&Yönetici
Adminv
Site Kurucusu

Durum:Çevrimdışı
Üye Bilgileri
Yorum Sayısı:1,703
Rep Puanı: 24
Üye Olma Tarihi
12.11.2011
Harika bir Osmanlı Filmi Fetih 1453
Fetih 1453, adından da anlayacağınız gibi İstanbul’un fethini konu alıyor. Ayrıca Türkiye’nin yapımına en çok para harcanan filmi olarak ise tarihe geçti. Film tam olarak 17 Şubat 2012‘de vizyona girecek. Film, Fatih Sultan Mehmet’i yetiştiren Molla Gürani ile başlıyor ve Fatih’in çocukken aldığı eğitim sürecini detaylı bir şekilde görebiliyoruz. Filmde, 3 boyutlu sahnelerde mevcut. Fragman’da benim en çok hoşuma giden şey, Fatih Sultan Mehmet’in söylediği “Ya İstanbul’u alacağım, ya da İstanbul beni alacak!” sözüydü. Filmin vizyona girmesini büyük bir heyecanla bekliyorum açıkcası. Lafı daha fazla uzatmadan filmin fragmanını vereyim.

30.12.2011, Saat:21:58
Website Alıntı Yap

Tarih: 24.06.2018, 08:22
www.kumbetova.com/net/org
23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2017
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.