Yozgat ve Aydıncık'a Dair Herşey  / Yozgat Aydıncık
Anasayfa Hakkımızda İletişim Radyo Kümbetova Üye Listesi Arama Yap Aydıncık [CANLI]
→ Kumbetova.Com - Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!
→ Yozgat'ın ve Aydıncık'ın Dünyaya Açılan Penceresi: Www.Kumbetova.Com
→ Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmek ve destek için sitemize ÜYE olunuz...


AYDINCIK'TA EN DÜŞÜK VE EN YÜKSEK HAVA SICAKLIKLARI
AYDINCIK-YOZGAT
Kümbetova Forum Hakkında
Aydıncık

----------------  A Y D I N C I K  ----------------

Uzun süreden beri sanal dünyada Aydıncık'ın tanıtımı için çeşitli projeler geliştirmeyi istedik. Ve kısmide olsa Aydıncık'ı dünyaya açma ve tanıtma yolunda sosyal paylaşım siteleri üzerinden birçok içerik paylaşımında bulunduk. İlçemizi daha iyi nasıl tanıtırız , nasıl daha fazla insana ulaşabiliriz diye düşündüğümüz an, daha profesyonel bir imaja bürünerek altyapısını kendimizin sağlayacağı bir sisteme geçmeyi planladık.

Bir plan sürecinin ardından hem hemşerilerimizi ve Aydıncık sevdalılarını bir araya getirmek, hem de Aydıncık'ın tanıtımı için elele verip hep birlikte bir şeyler yapabilme adına bir sanal platform kurma kararı verdik.

Sıra gelmişti platformumuza isim bulmaya. Çeşitli istişarelerde bulunarak Aydıncık'ın toplam toprağı olan 375 km2yi kapsayan ve bütünleştiren mevki ismi KÜMBETOVA'yı kullanmaya karar verdik.15 günlük altyapı ve tasarım çalışmalarının ardından 23 Kasım 2011 itibariyle www.kumbetova.net alan adıyla yayın hayatına merhaba dedik.Yaklaşık bir yıllık yayın hayatından sonra alan adımızı www.kumbetova.com şeklinde değiştirerek bugünlere geldik.

O günden bugüne sadece Aydıncık'la ilgili değil Yozgat'ın ilçelerinden, kasabalarından, köylerinden haberler, resimler, videolar, ve güncel içerikler paylaştık, paylaşmaya devam ediyoruz, paylaşmaya devam da edeceğiz.Tüm Yozgat'ımızı kucakladık forumumuzda. Çünkü biz YOZGAT'ı seviyoruz ...

Site Yönetimi


www.kumbetova.com/net/org

YOZGAT'IN VE AYDINCIK'IN PAYLAŞIM PLATFORMU

Tarih: 04.08.2021, 10:02
www.kumbetova.com/net/org
23 Kasım 2011'den Beri Yayındayız / Powered by MyBB® / Yasal Uyarı / Copyright © 2011 - 2017
Yozgat Aydıncık Tanıtım ve Paylaşım Sitesi Olan Kümbetova Forum Bir Kümbetova Bilişim Projesi ve Tasarımıdır.